  • Model: TCCTM25110-50GR
  • SKU: TCCTM25110-50GR
  • UPC: 6009515913687
R 21.00
Ex VAT: R 18.26
MARKER CABLE TIES 2.5MM X 110MM PAD 9MM X 20MM GREEN 50PC