  • Model: TCCTM48300-50W
  • SKU: TCCTM48300-50W
  • UPC: 6009515913724
R 24.00
Ex VAT: R 20.87
MARKER CABLE TIES 4.8MM X 300MM PAD 12MM X 27MM WHITE 50PC