  • Model: TCCTM25110-50R
  • SKU: TCCTM25110-50R
  • UPC: 6009515913663
R 21.00
Ex VAT: R 18.26
MARKER CABLE TIES 2.5MM X 110MM PAD 9MM X 20MM RED 50PC