  • Model: TCCTM25110-50B
  • SKU: TCCTM25110-50B
  • UPC: 6009515913700
R 20.00
Ex VAT: R 17.39
MARKER CABLE TIES 2.5MM X 110MM PAD 9MM X 20MM BLACK 50PC